ایران ، تهران
09126165708

رایج ترین اشتباهات در خرید دستگاه جوش

رایج ترین اشتباهات در خرید دستگاه جوش

رایج ترین اشتباهات در خرید دستگاه جوش

 

اشتباهات رایج در انتخاب دستگاه جوش

دستگاه های جوشکاری به اتصال دو قسمت یا اجزای یک محصول نهایی کمک می کنند و می توان فرآیندهای مختلف مشابه را با کمک آنها انجام داد. از چند دهه قبل ماشین آلات جوشکاری مورد استفاده قرار می گرفته اند. با این وجود،به لطف پیشرفت های تکنولوژیکی،با گذشت زمان تکامل یافته اند. هم اکنون نیز اینورترهای جوشکاری استفاده می شوند که بسیار کم مصرف و قابل حمل نیز می باشند. اگر می خواهید دستگاهی مناسب با توجه به برنامه کاریتان انتخاب کنید، در درجه اول، باید نیازها و بودجه خود را به خوبی بدانید. اما، با توجه به تنوع بیش از حد در بازار، انتخاب را سخت کرده است. در این مقاله اشتباهات رایج هنگام خرید، آورده شده است و راهکارهایی ارائه شده که لازم است به آنها توجه نمایید.

رایج ترین اشتباهات در خرید دستگاه جوش

خطاهای رایج در هنگام خرید دستگاه جوش

در این بخش چند راهکار ساده آورده شده است که به شما کمک می کند هنگام خرید بهترین دستگاه جوش مرتکب خطاهای رایج نشوید:

 

نیاز خود را به خوبی بشناسید

بیشتر مردم از آنچه دقیقاً می خواهند مطمئن نیستند. جمع آوری و تجزیه و تحلیل،از الزامات کلیدی برای اقدام در مسیر درست است. بنابراین،دانستن نیازهای برنامه شما، روند انتخاب را آسان می کند.

برنامه ریزی بودجه

این یک عامل کلیدی است و قبل از شروع هرگونه پروژه جدید، خرید و سرمایه گذاری بیش از حد، اصلاً ایده خوبی نیست. پس بودجه اختصاصی و نیازهایتان،باید با هم متعادل باشند. با این حال،اکثر مردم نمی توانند به بودجه خود پایبند بمانند و اینجاست که خریدهای اشتباه کرده و زیر بار سرمایه گذاری های بیش از حد و غیر ضروری می روند.

فضای کارگاه خود را در نظر بگیرید

فضای موجود از نظر مساحت و فضای آزاد و بدون هیچ مانعی باید در نظر گرفته شود. شما می توانید فضای داخلی و فضای باز را در نظر بگیرید. اگر فضای شخصی خود را ندارید،گزینه اجاره و افزایش بهای آن ،همراه با برآورد تولید از نظر درآمد را نیز در نظر بگیرید.

سرعت و چرخه کار را در نظر بگیرید . سعی کنید،از دستگاه زیاد کار نکنید زیرا داغ می کند. هر دستگاه جوشکاری دارای یک بازه زمانی مشخص برای استفاده و به دنبال آن یک دوره خنک کننده است. به نظر می رسد اکثر مردم از این قانون پیروی نمی کنند. همچنین،هنگام خرید،به دنبال چرخه های طولانی و ماشین آلاتی باشید که به سرعت خنک می شوند. بنابراین،اطمینان حاصل کنید که زمان استراحت دستگاه شما، از زمان تولید آن بیشتر نباشد.

رایج ترین اشتباهات در خرید دستگاه جوش

انواع و ضخامت فلز را در نظر بگیرید

جوشکارهای استیک برای فلزات ضخیم مفید هستند، در حالی که برای فلزات نازک، MIG و TIG مناسب است. از TIG برای چدن استفاده نکنید،اگرچه می توانید از آن برای آلیاژها استفاده کنید. جوشکاری استیک مناسب خواهد بود اگر با آلیاژهای فولاد و آلومینیوم سر و کار داشته باشید.

محیطی را که در آن کار می کنید در نظر بگیرید

بعضی از دستگاه ها برای کار در محیط های سخت و دمای بالا مناسب هستند. اگر در یک واحد داخلی با محیط عادی کار می کنید،می توانید بر اساس نوع کاربری، یک دستگاه جوش MIG یا TIG انتخاب کنید.

 

رایج ترین اشتباهات در خرید دستگاه جوش

نتیجه

آیا شما یک تولید کننده ورق های فلزی هستید یا یک تولید کننده خودرو که به دنبال خرید دستگاه جوش برای برنامه خود هستید؟ اگر بله، پس بهتر است آن را از یک فروشگاه معتبر خرید نمایید تا بتوانید بهترین و مناسب ترین مدل را خرید نمایید. همچنین،شما به ابزار و لوازم جانبی مناسب با آن نیز نیاز دارید. فروشگاه اینترنتی ابزار نوین ،یکی از بهترین عرضه کنندکان و فروشندگان لوازم و تجهیزات جوشکاری است که می توانید تماس بگیرید و مشاوره تخصصی رایگان نیز دریافت نمایید.

 

رایج ترین اشتباهات در خرید دستگاه جوش

برای مشاوره رایگان و خرید انواع ابزار لطفا با شماره های زیر تماس حاصل نمائید :

 

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Required fields are marked *