ایران ، تهران
09126165708

معرفی 5 ابزار دستی باغبانی

معرفی 5 ابزار دستی باغبانی

معرفی 5 ابزار دستی باغبانی

استفاده از ابزارهای دستی در باغبانی

به دلیل استفاده گسترده از ابزارهای دستی در باغبانی ، باغداران همیشه بهترین و مناسب ترین ابزار را برای کار خود انتخاب می کنند تا به بالاترین بازدهی برسند. باغبانی می تواند یک سرگرمی باورنکردنی باشد ، مخصوصاً برای کسانی که منبع انرژی خود را در طبیعت جستجو می کنند و دوست دارند اوقات فراغت خود را در خارج از خانه بگذرانند.

وقتی صحبت از پرورش ، طراحی و تجدید فضا در حیاط می شود ، داشتن تجهیزات و لوازم ضروری نه تنها مفید به نظر می رسد بلکه یک ضرورت نیز محسوب می شود. به راحتی می توانید کارها را با وسایل باغبانی که درحیاط خود نگه داشته اید انجام دهید. با ابزارهای مناسب باغبانی، می توانید مانند یک باغبان حرفه ای ،کارهای خود را در کمترین زمان به پایان برسانید.

ابزارهای گوناگونی در بازار موجود است که به دوستداران باغ کمک می کند تا همه کارهای باغبانی را سریع و زیبا انجام دهند.

اگرچه طیف وسیعی از آنها برای افزودن به مجموعه ابزار شما وجود دارد ، اما لازم است

که بهترین تجهیزات را که مناسب شما هستند ، تعیین کنید.

 

ماله دستی Garden Hand Trowe l

ماله باغ دستی یک ابزار دستی با تیغه اسکوپ شکل و نوک تیز فلزی و دسته چوبی ، فلزی یا پلاستیکی برای خرد شدن زمین ، حفر سوراخ های کوچک و صاف یا انتقال مقدار کمی گرد و غبار است. عمدتا می توانید گیاهان را با استفاده از ماله دستی به گلدان منتقل کنید. انواع مختلفی با توجه به کاربرد مناسب برای همه مبتدیان و باغداران شهری دارد.

ماله دستی Garden Hand Trowel ابزار نوین - مصطفی ارشدی

دستکش باغبانی  | Garden gloves

دستکش های باغبانی از وسایل ضروری باغ هستند زیرا دستان شما را از خاک و آسیب محافظت می کنند. شما ممکن است در رویای داشتن یک باغ عالی باشید اما در پایان روز ، سلامتی شما باید اولویت شماره ۱ شما باشد. این امر حتی در هنگام برخورد با شاخه ها یا گیاهان خاردار اهمیت بیشتری پیدا می کند.

دستکش باغبانی Garden gloves - ابزار نوین

بیل حفاری Digging Shove l

بیل حفر می تواند خاک ، زغال سنگ ، برف ، شن و ماسه را آسان تر بلند ، حفر و جابجا کند. همچنین می توانید از بیل حفاری برای هم زدن یا مخلوط کردن خاک های گلدان استفاده کنید. تیغه های بیل عمدتا از ورق فولاد یا پلاستیک سخت ساخته شده اند و بسیار محکم هستند ، اما دسته ها از چوب ساخته شده اند.

 

بیل حفاری Digging Shovel - ابزار نوین

شیلنگ باغ|  Garden hose

استفاده از این همه ابزار دستی برای کاشت بذر در صورتی که وسایل لازم برای آبیاری و تولد دوباره و طراوت دوباره به باغ خود را ندارید، چه فابده ای دارد؟ آبیاری گیاهان و کل باغ ضروری است. اگر حیاط یا باغ کوچکی دارید ، استفاده از شیلنگ باغ بهترین انتخاب خواهد بود.

شیلنگ باغ Garden hose - ابزار نوین

سمپاش | Pressure sprayer

می توان از آن برای کنترل آفات کشاورزی یا آبیاری استفاده کرد. این یک ابزار باغبانی چند منظوره با ظرفیت های مختلف است که راحتی و دوام را برای شما به ارمغان می آورد.

سمپاش Pressure sprayer - ابزار نوین

 

معرفی 5 ابزار دستی باغبانی

برای مشاوره رایگان و خرید انواع ابزار لطفا با شماره های زیر تماس حاصل نمائید :

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Required fields are marked *